Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

»

sty
03

Dlaczego bezdotykowo…

re

 

xxsd3Bezpieczne Mycie Twojego Samochodu

Koncepcja mycia ciśnieniowego (bezdotykowa) powstała jako alternatywa do szczotkowych myjni automatycznych i ręcznych. Sposób mycia przy pomocy strugi ogrzanej wody pod wysokim ciśnieniem ( do 100 bar ) z łagodnym środkiem myjącym o przyjemnym zapachu nie pozostawia żadnych śladów na lakierze. Systemy pielęgnacji woskiem na gorąco i płukanie wodą zdemineralizowaną powodują, że pojazd nie wymaga suszenia, a jego lakier pozostaje bez zacieków i plam. Funkcje myjni koordynowane są komputerowo z systemem uzdatniana wody ( zmiękczanie). Bezdotykowa technologia daje również możliwość nie tylko typowych samochodów osobowych i dostawczych, ale także pojazdów o nieregularnych kształtach: przyczep, samochodów terenowych, quadów, motocykli, rowerów itp. bez konieczności demontażu odstających elementów typu lusterka czy anteny.

pro008

Proszek...

Zakupione urządzenia dostarczone są przez niemiecką firmę Ehrle, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i rozwiązań, oraz zapewnienia wprowadzenie innowacyjnej technologii. Urządzenia pracują w systemie 4 programów opartych o innowacyjną proszkową technologię mycia. Ścierny proszek w połączeniu z miękką, ciepłą wodą tworzy na mytej powierzchni warstwę czyszczącą w formie tysięcy małych gąbek. Dzięki temu możliwe jest połączenie siły działania detergentów i mycia mechanicznego z równoczesnym uniknięciem stosowania szczotek.Proszek zawiera innowacyjną formułę aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku uciążliwych zabrudzeń. Produkt ma proekologiczny charakter nie zawiera wypełniaczy i silikatów, ma niskie ph, a zawartość fosforanów poniżej 50 %. Dzięki temu w porównaniu z proszkami stosowanymi w myjniach poprzedniej generacji, jest bezpieczny również dla środowiska.

wos56

Wosk...

Oferując usługę mycia pojazdów wykorzystuje się możliwość samoobsługi, dlatego myjnia wyposażona jest w elektroniczne wrzutniki przystosowane do żetonów lub monet o nominałach 1,- /2,- /5, -PLN. Panele sterujące będą umieszczone na stanowisku mycia, zawierające duże podświetlane przyciski wyboru programu z wyraźnym opisem: mycie zasadnicze, spłukiwanie, woskowanie na gorąco, spłukiwanie wodą zdemineralizowaną z nabłyszczaczem. Komfort usługi gwarantuje również wyświetlacz jednostek czasu pozostałych do zakończenia mycia.

nab90

Nabłyszczacz...

 

Proces mycia to 4 programy, które można łączyć w opcję:
PROGRAM 1 – system mycia zasadniczego. W czasie tego cyklu woda zmiękczona i podgrzana do temp. 60oC zostaje zmieszany z proszkiem z mikrogranulkami. Mieszanina wody i proszku pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na myta powierzchnię karoserii samochodu. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia „bez zarysowań”, bardzo przyjazny dla użytkownika.
PROGRAM 2 – po myciu proszkiem następuje spłukanie pojazdu wodą z sieci. Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr.1
PROGRAM 3– w tym programie woda zmiękczona i podgrzana zmieszana zostaje z woskiem – polimerem. Polimer na gorąco przywiera i bardzodobrze zabezpiecza karoserię i nadaje połysk. Powstała powłoka powoduje natychmiast efekt połyskliwości, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Powoduje ściekanie wody z umytej powierzchni.
PROGRAM 4 – to nabłyszczanie i osuszanie. W tym programie myjnia wytwarza wodę zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy. Do wody zdemineralizowanej ( pozbawionej minerałów) za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodawany zostaje osuszacz-nabłyszczacz, dzięki czemu powstaje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowiska. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.
ZALETY SAMMOBSŁUGOWEGO SYSTEMU MYCIA I KONSERWACJI POJAZDÓW przy pomocy ciepłej wody pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środków pielęgnacyjnych to:
- Doskonały efekt mycia,
- Mycie bezdotykowe – ograniczony poziom ryzyka związanego z możliwością zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu przez urządzenie ( myjnia autom.) lub pracownika (myjnie ręczne) – tu klient sam wykonuje usługę,
- Mycie ciepłą wodą o przyjemnym zapachu,
- Technologia odwróconej osmozy – nie trzeba osuszać samochodu, zdemineralizowana woda nie pozostawia zacieków, smug,
- Tania usługa ( umycie auta już za 5 zł),
- 24 godzinny tryb pracy, siedem dni w tygodniu,
Zalety myjni bezdotykowej są szczególnie widoczne przy porównaniu z myjniami szczotkowymi, które:
- Myją nie dokładnie ( szczotka nie umyje pojazdu tak dokładnie jak człowiek),
- Niszczą lakier, piasek i małe kamyczki wcierane są w lakier ( np. nowy smart nie może być myty w myjni szczotkowej, zabrania tego producent),
- Niszczą elementy auta ( spojlery, anteny, wycieraczki, lusterka),
- Gorący wosk zawiera związki silikonowe szkodliwe min. dla elementów gumowych, przyczepia się do szyb i lakieru, pozostawia ślady.
- Mają wysokie koszty mycia – ceny netto w myjniach szczotkowych i ręcznych wahają się w zależności od programu od 13 do 30 zł.

GDAŃSK

ul. ŁOSTOWICKA 4

Dodaj komentarz